Rozë

Kënga e re e Yll Limanit, ngjashmëri të madhe me këtë projekt të The Weeknd?

0
kenga-e-re-e-yll-limanit,-ngjashmeri-te-madhe-me-kete-projekt-te-the-weeknd?

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Yll Limani, më në fund ka publikuar projektin muzikor që kishte paralajmëruar moti kohë, shkruan lajmi.net.

Videoklipi i ri i Yllit menjëherë pas publikimit u përfol shumë nga mediet për përzgjedhjen e modeleve të bukura që mernin pjesë në të.

Disa nga fansat e tij kishin vënë re se kënga po u kujton dikë tjetër, The Weeknd, këngëtarin kanadez.

Pati shumë komente se Ylli kishte përkthyer këngën e The Weeknd “Blinding Lights”, dhe se ato ngjasojnë tejmase.

Këngëtari nuk ka komentuar diçka rreth kësaj çështje , por që kënga pritet të dëgjohet e të pritet mjaft mirë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera