Rozë

Këngëtari i njohur thotë se është në garë për të zëvendësuar Daniel Craig si James Bond

0
kengetari-i-njohur-thote-se-eshte-ne-gare-per-te-zevendesuar-daniel-craig-si-james-bond

Harry Styles thuhet se u ka thënë miqve se ai po kandidon për të zëvendësuar Daniel Craig si James Bond, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Burimet pretendojnë se këngëtari britanik, 26 vjeç, është takuar me bosët e filmit për marrjen e rolit, pasi bastet thonin se Tom Hardy do ta luajë 007.

Dalja e fundit e Daniel Craig si Bond në “No Time To Die” do të bëhet më 21 prill 2021, pasi është shtyrë dy herë për shkak të pandemisë COVID-19.

Një burim i tha The Sun: ‘Harry është shumë serioz. Ai ka pasur një seri takimesh të nivelit të lartë për t’u bërë 007. Harry beson se ai është në dyshen e fundit”.

Harry ka mbetur si një nga favoritët më të mirë për të zëvendësuar Daniel Craig si James Bond, megjithëse u raportua muajin e kaluar se Tom Hardy do të marrë rolin ikonik.

Raportohej se në qershor Hardyt i ishte ofruar roli ikonik pas një audicioni të suksesshëm, ndërsa shanset e basteve për yllin tani janë zvogëluar.

Harry, i cili mori rolin e tij të parë në aktrim më 2017 në “Dunkirk”, kohët e fundit tha se ai do të donte të luante 007, duke i thënë Hits Radio: “Unë mendoj se është disi ëndrra e të gjithëve”.

Që kur filluan spekulimet, emra si James Norton, Tom Hiddleston, Idris Elba dhe madje edhe futbollisti në pension David Beckham janë përmendur si zëvendësime të mundshme. /Lajmi.net/

Lexo të tjera