Rozë

Këngëtarja e njohur i është nënshtruar testit për COVID-19

0
kengetarja-e-njohur-i-eshte-nenshtruar-testit-per-covid-19

Beatrix Ramosaj njihet si njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan pamje nga përditshmëria apo jeta profesionale si modele dhe këngëtare.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se u testua për COVID-19 duke u lutur që të rezultojë negative.

“Bëra testin për COVID-19 sot, shpresoj të rezultoj negative”, u shpreh Beatrix në mbishkrim./Lajmi.net/

Lexo të tjera