Rozë

Këngëtarja shqiptare ia bën “bajat” Arian Çanit në emision: Nuk këndoj serbisht unë

0

Këngëtarja nga Shqipëria refuzon të këndojë këngë në gjuhën serbe dhe greke.


E ftuar në emisionin “Zonë e lirë”, Romina Aliaj është pyetur nga Arian Çani a mund të këndojë këngë në gjuhën serbe apo në atë greke.

“Nuk ka shansë, jo jo, jam raciste, serbe dhe greke nuk këndoj asnjëherë, kurrë kurrë”, ka thënë këngëtarja.

“Mos mi shaj grekët se nuk të ftoj në emision”, i është drejtuar Çani.

Por, duket se Romina nuk e ka problem këtë.

“Po mos më fto, nuk i dua”, i është përgjigjur ajo.

Kliko ne linkun per te pare videon

https://www.instagram.com/p/CHnUv4KgZb1/?igshid=1nuadqp6t0af8

 

 

 

Lexo të tjera