Rozë

Këngëtarja shqiptare provokon në rrjete sociale, ‘harron’ të vesh reçipeta

0
kengetarja-shqiptare-provokon-ne-rrjete-sociale,-‘harron’-te-vesh-recipeta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, i ka provokuar keq ndjekësit e saj në Instgram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një imazh në të cilin shfaqet joshëse, dhe çfarë binte në sy ishte fakti se nuk ka veshur fare reçipeta.

Të paktën kështu duket në postimin e bërë. Veshja që ka zgjedhur i ka zbuluar gjoksin dhe Ana dukej tejet seksi.

Sa i përket projekteve muzikore, kënga e saj e fundit është “Ma shumë”, e cila erdhi me videoklip dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku./Lajmi.net/

Lexo të tjera