Rozë

Këngëtarja shqiptare transformohet për “Halloween”, nuk njihet në këto imazhe

0
kengetarja-shqiptare-transformohet-per-“halloween”,-nuk-njihet-ne-keto-imazhe

Artistët shqiptarë kanë filluar përgatitjet për “Halloween”, ku shfaqen si personazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Ajo që befasoi të gjithë me ndryshimin është Ronela Hajati, e cila nuk njihet pas maskimit që e bëri me grim për “Halloween”.

Këngëtarja dukej e frikshme teksa kishte ngjyrosur qafën me ngjyrë të kuqe sikurse gjak, kurse në mes të dy syve mbante një kryq.

 

View this post on Instagram

 

Kujdes sot naten ! @sagerimakeup Te dua! ❤ @gresilda.lleshi 👏 @tda_clinic po i mbaj dhe per perdorim te perditshem keto dhembet 🤣

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

“Kujdes sot naten !”, ka shkruar Ronela sipër imazheve, teksa pranoi komente të panumërta nga ndjekësit.

Sa i përket këngëve, Ronela muajt e fundit ka qëndruar pasive në këtë drejtim, “Gënjeshtar dhe Pare” është projekti i fundit i Ronelës. /Lajmi.net/

Lexo të tjera