Lajme

Këshilltari i Veliut befasohet me deklaratën e Presidentit: A je ti Hashim?

0

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi mbrëmë deklaroi se Asociacioni i Komunave serbe nënkupton Republikën Serbe brenda Kosovës dhe ky është kancer për shtetin.

Shefi i Kabinetit dhe Këshilltari i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Bajram Gecaj u befasua ndaj kësaj deklarate të Presidentit të vendit.

“A je ti Hashim”, u shpreh Gecaj, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

“Thaçi: Asociacioni nënkupton Republikën Serbe brenda Kosovës, është kancer për shtetin!”

A je ti Hashim?

Lexo të tjera