Rozë

Kështu dukeshin në fëmijëri Getinjo e Mozzik (Foto)

0

Janë dy nga reperët më të suksesshëm të skenës muzikore shqiptare. Mozzik dhe Getinjo kanë filluar të merren me muzikë qysh në moshë të re, kurse tani gëzojnë suksese të mëdha.

Fjala është për vëllëzërit Aliu, duke ditur nga vetë reperët se kishin një jetë të vështirë si fëmijë, Mozzik e Getinjo vazhdimisht e rikujtojnë atë periudhë.

Së fundmi ishte Getinjo ai i cili ka kujtuar një nga momentet e lumtura të familjes së tij./Gazeta Sinjali/

Lexo të tjera