Rozë

Kështu duket mëngjesi në shtëpinë e “Sheherezadez”

0

Një nga aktoret më të njohura turke Berguzar Korel, postoi në rrjetet sociale se si duket mëngjesi në shtëpinë e saj, transmeton Gazeta Metro.


Berguzar aktualisht po përgatitet të kthehet në skenë me shfaqjen teatrale “Vajzat dhe Djemtë”, pasi bëri një pauzë të gjatë pas lindjes. Ajo do të rishfaqet para një audience turke në 30 shtator.

Unë ju kujtoj atë që tha Cemal Sureya”, shkroi ajo krahas fotografisë së postuar.

Ndryshe, Cemal Sureya, emri i vërtetë i të cilit është Xhemaletin Seber, është një shkrimtar i famshëm turk i cili shkruajti poezi plot dashuri dhe ndjeshmëri.

“Mëngjesi ka të bëjë me lumturinë”, thanë fansat e saj në komente.

View this post on Instagram

#cemalsüreya ne demişti hatırlatırım.

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorel) on

Çifti shumë i famshëm i aktorëve, Berguzar Korel dhe Halit Ergenc, u bënë prindër për herë të dytë disa muaj më pare./gazetametro.net

Lexo të tjera