Uncategorized

Kështu nisi fundjava për Besin dhe Xhensilën

0

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj këtë fundjavë kanë lënë pas angazhimet në punë, për të kaluar kohë e gjithë familja së bashku, shkruan lajmi.net.

Aktori, mëngjesin e sotëm e nisi me një fotografi, teksa shihet Xhensila bashkë me Ajkën e vogël duke vrapuar në natyrë.

Këngëtarja ishte veshur me veshje sportive dhe po kujdesej për vogëlushen, ndërsa Besi po i fotografonte nga larg.

View this post on Instagram

🌟🌟🌹🌹❤❤🙌🏻 @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

🌟🌟🌹🌹❤❤🙌🏻 @xhensilamyrtezaj“, ka shkruar Besi sipër fotografisë, me të cilën u tregoi fansave se si po e kalon fundjavën.

Aktori është shumë aktiv edhe në profesion, projekti i tij i fundit filmik ishte filmi “Falco”, për të cilin pranoi komente pozitive. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Pa menje, ne Kruje! 😂

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Lexo të tjera