Rozë

Kështu nuk e keni parë asnjëherë, Gena bën një ndryshim në dukje

0
keshtu-nuk-e-keni-pare-asnjehere,-gena-ben-nje-ndryshim-ne-dukje

Megjithatë, ai kësaj radhe është paraqitur më ndryshe, shkruan lajmi.net.

Përmes një imazhi që ka publikuar në profilin e tij në Instagram, ai duket më ndryshe.

Gena shihet se ka kapur gjysmën e flokëve të tij dhe ka ndryshuar paksa dukjen.

Ndryshe, këngëtari i njohur shqiptar me këtë paraqitje është shfaqur edhe në videoklipin e fundit të publikuar një javë më parë në bashkëpunim me Endri Stefin./Lajmi.net/

Lexo të tjera