Uncategorized

Kështu u përgjigjet Afërdita atyre që thonë se nuk duket fare që është shtatzënë

0

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl do të bëhen së shpejti prindër, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet një postimi në Instagram ata madje e kanë zbuluar edhe gjininë e foshnjës dhe do të bëhen me djalë.

Ajo është në muajin e pestë të shtatzënisë mirëpo bazuar në fotot e fundit duket sikur nuk ka shtuar fare peshë. Këtë e vunë re edhe fansat dhe dikush prej tyre i parashtroi këtë pyetje.

Afërdita thotë se barku ka filluar të rritet dhe se ka kohë ende për këtë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Monday fun-day #babybump

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Lexo të tjera