Sport

Kessie i saktë nga pika e bardhë, Milan në epërsi

0
kessie-i-sakte-nga-pika-e-bardhe,-milan-ne-epersi

Ishte mesfushori Franck Kessie që u tregua i saktë nga pika e bardhë që të zhbllokoi shifrat (43′), shkruan lajmi.net.

Pas rishikimit të VAR-it, u kuptua se mbrojtësi i Romës kishte faulluar brenda zonës së 16-metërshit Tonalin dhe arbitri akordoi 11-metërsh, të cilën e realizoi Kessie.

Për më shumë shikojeni golin./Lajmi.net/

Lexo të tjera