Bota

Këto janë pishinat e hoteleve me modelin më të keq

0
keto-jane-pishinat-e-hoteleve-me-modelin-me-te-keq

Disa dizajnerë hotelierësh duket se nuk i kanë menduar planet e tyre, dhe shumë prej tyre përfundojnë të jenë në formë penisi, transmeton lajmi.net.

Ndërsa mund të duket si një reagim i tepërt, ka një numër vendpushimesh në të gjithë botën që duket se i ngjajnë organeve gjenitale të meshkujve.

Ndoshta nuk do të jetë e vështirë të dallohet nga afër, fatmirësisht, e cila mund të jetë arsyeja që u mungua nga projektuesit.

Këtu janë disa nga pishinat me formë më qesharake. /Lajmi.net/

A hotel in Benidorm should have thought their hotel pool design out

Holidaymakers have been sharing the swimming pools, some more obviously than others, shaped like penises

Many are rudely shaped due to the need for a shallow and a deep pool

The shallow pools are often at the end while the deeper section is at the opposite side

Many of the shapes have left tourists laughing at the blunder

While others are less obvious, they can often be seen from the higher rooms in a larger resort

Others, however, are much more obviously penis-shaped

Tourists have been sharing the funny designs while they were on holiday

Hotel designers will have been left embarrassed by the obvious oversight

Some even have fences marking the shallow or baby pool ends - making the image even more obvious

Lexo të tjera