Rozë

Këto vajza thjesht “çmenden” pas Butrint Imerit, shikoni çfarë skenash bëjnë derisa ai këndon para tyre!

0

Butrin Imeri vazhdon të jetë njëri ndër këngëtaret më aktiv të skenës muzikore shqiptare, dhe jo rastësisht kaq i pëlqyer nga gjinia e bukur.

Aktualisht, ai vazhdon të jetë i angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan IndeksOnline.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka shpërndarë një video disa sekondëshe, ku dukshëm vërehet se si disa fanse ‘shkrihen’ pas tij.

Të njëjtat mundohen ta “kallin” atmosferen, derisa ndodhen përballë tij.

E për interpretuesin e shumë hiteve, këto dy vajza janë thjesht “llegenda”. /IndeksOnline/

 

Lexo të tjera