Sport

Kevin Love do t’i bashkohet Lakersave sezonin tjetër?

0
kevin-love-do-t’i-bashkohet-lakersave-sezonin-tjeter?

LeBron James dhe Anthony Davis mund të marrin ndihmë shtesë nga krerët e Lakers, sipas raportimeve të fundit në ShBA.

Disa zëra thonë se Lakers mund të krijojnë treshen e madhe me Kevin Love, LeBron James e Anthony Davis, përcjell lajmi.net

LeBron ka luajtur edhe më parë me Kevin Love, sa dyshja ishin te skuadra e Clevelenad Cavaliers.

LeBron dhe Love fitonin edhe një titull kampioni, dhe mund të kenë sukses edhe te Lakers.

Mbetet të shihet nëse ndonjë lëvizje e tillë do të finalizohet pas këtij sezoni, nga krerët e LA Lakers. /Lajmi.net/

Lexo të tjera