Rozë

Kida ndan fotografitë plot stil në formatin bardh e zi

0
kida-ndan-fotografite-plot-stil-ne-formatin-bardh-e-zi

Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tashmë po shijon kohën e saj në Dubai, shkruan lajmi.net.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar disa foto dhe video në Instastory se ajo ka treguar se po e shijon qëndrimin e saj atje mjaft shumë.

 

Këngëtarja u pa e veshur me shumë stil teksa po pozonte për kamerën , duke shfaqur këndet e saja më të mira./Lajmi.net/

Lexo të tjera