Rozë

Kida vjen me poza joshëse para pasqyrës

0
kida-vjen-me-poza-joshese-para-pasqyres
Artistja shqiptare shumë e dashur për publikun, Kida është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.
Ajo së fundmi u paraqit me poza atraktive, duke marrë gjithmonë vëmendjen e fansave të saj, ndërsa ajo ka vendosur që të ekspozojë vetëm belin e saj të hollë.
Kida u pa të kishte veshur një xhaketë të bardhë që shkëlqente dhe pantallona lëkure, kurse dukjen e saj e kishte kombinuar me një grim të lehtë.
Ndërsa artistja këtë vit ka qenë aktive me disa projekte muzikore të cilat u pëlqyen mjaft shumë nga publiku shqiptar./Lajmi.net/

Lexo të tjera