Uncategorized

Kim dhe Kanye në darkë me fëmijët, duken të lumtur

0

Kim Kardashian dhe Kanye West muajt e fundit kanë qenë shumë të komentuar për një krizë në lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Dyshja thuhet se ishin në prag të divorcit për shkak të problemeve të reperit me çrregullimin bipolar si dhe pretendimet e tij për t’iu futur garës për president.

Së fundi, çifti po relaksohen së bashku me fëmijët në pushime dhe duken shumë të lumtur e gjithë familja së bashku.

Këtë gjë më së miri e tregojnë disa imazhe që Kim i ndau me Kanyen dhe dy fëmijët, në një darkë në hotel.

View this post on Instagram

Dinner Dates in the DR 🌊

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

“Takimet e mbrëmjeve në DR🌊”, janë fjalët që Kim ia la fotografive, pranë më të dashurve të saj.

Kujtojmë se Kim Kardashian së fundi ka punuar për koleksionin e ri të produkteve të markës së saj “Skims”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera