Rozë

Kim di si ta marrë vëmendjen, fustani i ngushtë e bën të duket tejet joshëse

0
kim-di-si-ta-marre-vemendjen,-fustani-i-ngushte-e-ben-te-duket-tejet-joshese

Kim Kardashian njihet për format trupore të cilat nuk heziton ti shfaq nëpër veshjet e ngushta, shkruan lajmi.net.

Njësoj ka vepruar së fundmi dhe sigurisht se edhe kësaj radhe rrëmbeu gjithë vëmendjen e fansave.

E veshur me një fustan të ngushtë, Kim vinte në pah gjoksin e të pasmet, derisa po pozonte para aparatit profesional.

Fotosesionet Kim i ka të shpeshta, prandaj njihet edhe si femra të cilën e do aparati./Lajmi.net/

Lexo të tjera