Rozë

Kim Kardashian mahnit ndjekësit nga Argjentina

0
kim-kardashian-mahnit-ndjekesit-nga-argjentina

Kim Kardashian po i vazhdon ende pushimet e saj, kësaj radhe në Azul, Argjentinë shkruan, lajmi.net.

Kim këtë gjë e tregoi përmes imazheve të shpërndara në Instagram, ku u shfaq tejet provokues me një fustan të kaltër.

View this post on Instagram

Azul 🦋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Fustani i theksonte linjat trupore dhe padyshim që dukej bukur dhe me stil si gjithmonë.

Ajo gjithashtu publikoi fotografi të fëmijëve të saj me veshje të bardha dhe shumë të lezetshme./Lajmi.net/

View this post on Instagram

These Two 🤍💙 Are Best Friends For Life

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

 

Lexo të tjera