Rozë

Kim Kardashian reklamon veshjet e koleksionit të ri të markës SKIMS

0
kim-kardashian-reklamon-veshjet-e-koleksionit-te-ri-te-markes-skims

Dhe ylli i KUWTK shkoi në Instagram të mërkurën për të reklamuar një veshje gri komode nga koleksioni Cozy i markës, i cili u lansua së fundi, transmeton lajmi.net.

Duke pozuar në një banjo luksoze, Kardashian ekspozoi barkun e saj të sheshtë dhe gjoksin e saj joshës me një palë reçipeta.

Ajo përfundoi ansamblin me një palë pantofla rrëshqitëse. “Mirë po largohem nga seti tani dhe thjesht doja t’ju tregoja veshjen time të plotë komode!”, mbishkroi Kim në postimin, i cili u ngarkua në llogarinë zyrtare të SKIMS në Instagram.

“Dhe unë jam thjesht personi më komod në planet,” përfundoi CEO i SKIMS, e cila mburret me 212 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram e saj personal./Lajmi.net/

Lexo të tjera