Rozë

Kim Kardashian tregon se përveç të pasmeve, ka edhe gjoks të përkryer

0

Kim Kardashian nuk po i ndalon fotot ku tregon gjoksin.

Kim Kardashian gjithmonë njihej për format e saj trupore sidomos të pasmet.

Mirëpo emri i saj tani si rrallëherë ka filluar të lakohet edhe për gjoksin.

Kim ka vendosur të shfaqet tejet sportive në imazhet e fundit, dhe në njërën prej fotografive, zeshkania seksi ka ngacmuar imagjinatën.

Ajo vuri në fokus të veçantë pikërisht gjoksin dhe dukej tejet joshëse./express

 

 

Lexo të tjera