Uncategorized

Kim Kardashian u jep fund spekulimeve rreth ndarjes nga Kanye West

0

Kim Kardashian dhe Kanye West në muajt e fundit janë diskutuar shumë për raportet mes tyre, shkruan lajmi.net.

Çifti thuhej se janë në prag të ndarjes, për shkak të problemeve mendore të Kanye West, por duket se mosmarrëveshjet i kanë lënë anash.

Në fotografinë e fundit, Kim u shfaq e lumtur krah partnerit dhe dy fëmijëve të tyre, duke treguar se ata janë bashkë.

View this post on Instagram

😘

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kujtojmë se Kim Kardashian së fundi ka paralajmëruar koleksionin e ri të produkteve të “Skims”, përmes disa fotografive shumë provokuese. /Lajmi.net/

Lexo të tjera