Rozë

Kim Kardashian vë në dukje figurën e saj trupore me fustan të bardhë derisa feston me miqtë në Miami

0
kim-kardashian-ve-ne-dukje-figuren-e-saj-trupore-me-fustan-te-bardhe-derisa-feston-me-miqte-ne-miami

Bomba 40-vjeçare e cila është në procesin e divorcit nga burri i saj i tretë Kanye West, goditi qytetin në Miami për një natë me miqtë të premten, transmeton lajmi.net.

Ajo u pa duke buzëqeshur ndërsa kishte veshur një ansambël të bardhë që i shfaqte barkun e tonifikuar dhe shpinën.

Kim e shoqëroi dukjen me një fustan mini që i nxirrte në pah linjat e bukura dhe këmbët joshëse.

Personaliteti i medias mbajti këmbët e saj të hijshme të ekspozuara në veshje, duke i kompletuar me një palë sandale të larta me rripa lëkure gjarpri që i mbështilleshin gati deri në gju.

Flokët e gjata themelueses së KKW Beauty iu panë të lëshuara teksa i kishte ndarë në mes.

Karakteristikat e saj mahnitëse të fytyrës ishin plotësisht të rregulluara për natën të cilat përfshinin një buzëkuq të hijezuar.

Ajo u bashkua me miken e saj Stephanie Shepherd për mbrëmjen ndërsa më vonë publikuan postime nga një garazh parkimi në rrjetet e tyre personale./Lajmi.net/

Lexo të tjera