Rozë

Kim nuk i lë fansat të mërzite, sjell foto të reja në bikini dhe duket ‘përvëluese’

0
kim-nuk-i-le-fansat-te-merzite,-sjell-foto-te-reja-ne-bikini-dhe-duket-‘perveluese’

Kim Kardashian është një nga emrat shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Emri i saj komentohet shumë për shumë arsye, një nga to fakti që sjell imazhe provokuese në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

This is 40!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim duket seksi edhe në fotosesionin e fundit aty ku ka pozuar në bikini dhe duket ‘përvëluese’.

Kim Kardashian vuri në fokus të veçantë format e saj të përkryera trupore dhe sigurisht se mori edhe njëherë vëmendjen e madhe të fansave.

Ajo është një nga femrat më të pasura dhe e suksesshme në biznes. Emri i Kim së fundmi është komentuar edhe lidhur me jetën e saj private dhe raportet me bashkëshortin Kanye./Lajmi.net/

Lexo të tjera