Lajme

Kjo është gjendja shëndetësore e 28-vjeçarit nga Malisheva

0
kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-28-vjecarit-nga-malisheva

Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net, Lumni Graisha, drejtor i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës.

Graishta ka thënë se gjendja shëndetësore e 28-vjeçarit është e mirë dhe nuk ka lëndime të theksuara.

“Lëndime të dukshme nuk ka”, ka thënë Graishta.

Ndonëse u publikuan foto ku i riu shihej i lidhur dhe i zhveshur në një mal, Graishta edhe pse u pyet për këtë nuk dha detaje.

 

Lexo të tjera