Teknologji

Kjo është maska e re e cila do ju mbrojë plotësisht nga virusi

0
kjo-eshte-maska-e-re-e-cila-do-ju-mbroje-plotesisht-nga-virusi

Një maskë e fytyrës jo e zakonshme me një plastikë që ju lejojnë të shikoni dhe të ju shohin fytyrën, dhe një mbulesë e kokës dhe qafës mjaft komode, transmeton lajmi.net.

Helmeta MicroClimate AIR mund të duket pak e çuditshme, por është e ndërtuar në sistemin e ventilatorit.

The helmets are a lot larger than your average face mask

Ventiluesi brenda maskës ju ndihmojnë që të filtrojnë ajrin dhe të ndalojnë virusin që të futet brenda.

Fatkeqësisht kjo maskë është në dispozicion vetëm në Shtetet e Bashkuara. /Lajmi.net/

Face coverings are becoming an every day part of life

They have neck padding

The fabric section can be removed and washed

Lexo të tjera