Rozë

Kjo vajzë e vogël dikur, sot është këngëtare e madhe (Foto)

0
Një fotografi interesante e ka hedhur në Facebook.

Këngëtarja Remzie Osmani shihet në një foto ku ka qenë fare e vogël, por ishte një vajzë shumë e ëmbël dhe e bukur, shkruan Gazeta Dritarja.net

Bilbili i Kenges shqiptare ka publikuar foton me Nënën e saj, një foto shumë e vjetër, por me vlerë të madhe.

Përveç vokalit potent që e karakterizon, Remzia veçohet edhe për stilin e sofistikuar të veshjes, saqë në çdo paraqitje skenike, por jo vetëm lë mbresë te publiku shqiptar shkruan Dritarja.net

Ndryshe njihet edhe si këngetarja më elegante shqiptare transmeton Dritarja.net

Lexo të tjera