Bota

Klajdi Haruni publikon foton e parë të partneres

0
klajdi-haruni-publikon-foton-e-pare-te-partneres

Klajdi Haruni është ndër të paktët artistë që jetën private e mban hermetike larg syrit të publikut, shkruan lajmi.net.

Ai tash e një kohë është në lidhje dashurie, por vetëm tani e konsideroi kohën e duhur për ta postuar foton e parë të saj.

Në imazhin që ishte shkrepur nga larg, këngëtari shihet i ulur pranë partneres, por ishte e pamundur ta dallosh portretin.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Klajdi Haruni titullohet “Jetë” dhe u publikua gjatë shkurtit të këtij viti. /Lajmi.net/

Lexo të tjera