Rozë

Klaudia Pepa ngre temperaturat, pozon e zhveshur në vaskë

0

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka provokuar rrjetin me një foto të publikuar së fundmi.

Klauda shfaqet komplet e zhveshur në vaskë.

Pas një dite të bukur të kaluar në @chalet_al_foss, është koha për një banjë super relaksuese me petale të trëndafilave! A jeni kurioz të dini se kush e ka organizuar këtë surprizë të bukur? … Epo … Unë nuk po ju them asgjë tani për tani!”.

Sigurisht se pranë këtij postimi ajo ka pasur komente të shumta pozitive dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Lexo të tjera