Sport

Klopp flet mungesat në ndeshjen ndaj Aston Villas

0
klopp-flet-mungesat-ne-ndeshjen-ndaj-aston-villas

Klopp para ndeshjes me Aston Villan ishte pyetur nëse ekziston mundësia që ndonjëri nga lojtarët e lënduar të mund të rikthehej në këtë ndeshje, shkruan lajmi.net.

“100% sinqeritet po them që nuk e dimë ende”, tha ai.

“Disa lojtarë duken që do të mund të jenë të gatshëm por duhet ta shohim nesër informacionet që na vijnë”, përfundoi Jurgen Klopp.

Liverpooli po vazhdon të jetë pa lojtarët kryesorë, për “The Reds” mungojnë ende, Van Dijk, Henderson, Gomez dhe Matip./Lajmi.net/

Lexo të tjera