Sport

Koeman vijon spastrimet te Barcelona, tani është radha e francezit

0
koeman-vijon-spastrimet-te-barcelona,-tani-eshte-radha-e-francezit

Trajneri holandez, Ronald Koeman, po bën një spastrim të përgjithshëm te katalanët dhe mbrojtësi francez është në listën e të padëshiruarve.

20-vjeçari po shikon alternativat më të mundshme dhe një prej tyre po e tundon më shumë: kalimi te Rennes.

Ekipi francez do të luajë në Evropë dhe i siguron vendin e titullarit të padiskutueshëm ndaj dhe është në avantazh për ta afruar, siç raportohet, në huazim me të drejtë blerjeje rreth 17 milionë euro. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera