Rozë

Koha kur modelja e famshme shqiptare puthej me Donald Trumpin

0

Angela Martini është një ndër vajzat me të bukura dhe tërheqëse.

Ajo gjithmonë ka ditur si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale.

Angelën e kemi parë në dalje të ndryshme publike të shihet në shoqërine e personazheve të njohur botërisht.

Mirëpo, disa foto të publikuara na kthejnë pas në kohë kur Presidenti amerikan Donald Trump shkëmbente puthje me modelen shqiptare Angela Martini.

Ata shihen në shoqërinë e njëri tjetrin gjatë një feste.

Nuk dihet nëse pati ndonjë gjë më shumë se ato puthje, por fotot ende e kësaj dite qarkullojnë dhe tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Lexo të tjera