Rozë

“Koha për masazh”, Ronela Hajati pozon e shtrirë dhe e zhveshur

0
“koha-per-masazh”,-ronela-hajati-pozon-e-shtrire-dhe-e-zhveshur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Ajo ka pozuar e zhveshur derisa është bërë gati për tu masazhuar.

“Koha për masazh”, ka shkruar Ronela pranë publikimit të një fotografie në Instastory.

Këngëtarja është aktive në këtë rrjet social dhe shpesh me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet, qoftë në studio apo edhe rreth jetë private./Lajmi.net/

Lexo të tjera