Rozë

Komenti i Rita Orës për foton nudo të Jennifer Lopez

0
komenti-i-rita-ores-per-foton-nudo-te-jennifer-lopez

Jennifer Lopez e ka rrëmbyer gjithë vëmendjen ditën e djeshme me një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Ky imazh duket se është shkëputur nga projekti i saj më i ri dhe sigurisht se komentet ishin të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Nuk ka munguar as komenti i këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Ajo e ka publikuar në Instagram foton e J.Lo.

“Ikonë. Pa fjalë”, ka shkruar pranë fotos në Instastory, Rita Ora./Lajmi.net/

Lexo të tjera