Lajme

Kompania në Prishtinë derdh vaj motori në rrugë, veturat aksidentohen sikurse në akull

0
kompania-ne-prishtine-derdh-vaj-motori-ne-rruge,-veturat-aksidentohen-sikurse-ne-akull

Kjo kompani, ka derdhur vaj motori në këtë rrugë, ku si pasojë e gjithë rruga është lyer me këtë lëndë, shkruan lajmi.net.

E veturat pastaj aty, kanë rrëshqitur sikur të kishte akull.

Rasti është denoncuar nga “Vrojtuesit e Lagjes – Prishtinë”, teksa është publikuar edhe video.

“Sot rruga Isa Kastrati në Prishtinë, një kompani ka derdhur vaj motorri dhe gjithë rruga është lyer me vaj! Tri Aksidente gjatë ditës nga rrëshqitja!”, thuhet në denoncim. /Lajmi.net/

Lexo të tjera