Sport

Kosova barazon rezultatin në ndeshjen me Maqedoninë, por prapë Maqedonia kalon në epērsi

0

Kosova e ka barazuar rezultatin në ndeshjen me Maqedoninë e Veriut


Florent Hadërgjonaj ka shënuar golin e barazimit në minutën e 29-të, pasi për mrekulli parabolooi portierin maqedonas, shkruan Reporteri.net
Por prapë Maqedonia ka shenuar golin e dyte dhe është në epërsi.

 

Lexo të tjera