Sport

Kosova sonte zhvillon stërvitjen e parë para ndeshjes kundër Maqedonisë së Veriut

0
kosova-sonte-zhvillon-stervitjen-e-pare-para-ndeshjes-kunder-maqedonise-se-veriut

Dardanët do të nisin përgatitjet për ndeshjen e shumë pritur, të cilën e luajnë në Shkup.

Stërvitja e kombëtares së Kosovës do të zhvillohet me fillim nga ora 19:00, bën të ditur FFK, përcjell lajmi.net

Në këtë stërvitje do të lejohen të jenë të pranishme vetëm mediet, dhe atë për vetëm 15 minutat e para.

Jo të gjithë lojtarët e ftuar do të jenë të pranishëm në këtë seancë stërvitore. /Lajmi.net/

Lexo të tjera