Sport

Kosova U21 kërkon t’u jap fund rezultateve jo të mira, në ‘Fadil Vokrri’ pret Austrinë

0
kosova-u21-kerkon-t’u-jap-fund-rezultateve-jo-te-mira,-ne-‘fadil-vokrri’-pret-austrine

‘Dardanët’ e rinj në ‘Fadil Vokrri’ presin Austrinë, në ndeshjen që fillon nga ora 19:00, shkruan lajmi.net.

Në ndeshjen e parë në Austri, Kosova është mundur 4:0.

Pas gjashtë ndeshjeve, Kosova ka vetëm gjashtë pikë, duke u renditur në vendin e pestë në grup, dhe në katër ndeshjet e fundit, numëron katër humbje.

Në anën tjetër, Austria renditet në vendin e dytë, pozitë që ndihmon Play Off.

Lista e trajnerit Rafet Prekazi për ndeshjet e tetorit te Kosova U21./Lajmi.net/

Lexo të tjera