Rozë

Kourtney Kardashian dhe Scott Disick flasin për marrëdhëniet e tyre të reja dhe i urojnë njëri-tjetrit lumturi

0
kourtney-kardashian-dhe-scott-disick-flasin-per-marredheniet-e-tyre-te-reja-dhe-i-urojne-njeri-tjetrit-lumturi

Gjatë pjesës dy të bashkimit special të KUWTK, ish-çifti dha bekimin e tyre për partnerët e tyre aktualë Kourtney është me bateristin Blink-182 Travis Barker, ndërsa Disick ka qenë në lidhje me modelen dhe Amelia Hamlin, shkruan Daily Mail.

Biseda u shfaq kur ish-çifti foli për uljet dhe ngritjet e marrëdhënieve të tyre duke luajtur në shfaqjen e realitetit për 20 sezone duke filluar në 2007, transmeton lajmi.net.

Cohen fillimisht nxori temën e partnerëve të rinj në jetën e tyre kur e pyeti Disick se ai duket se ishte “mërzitur me të vërtetë kur Kourtney është i lidhur me një djalë tjetër, me të cilin ai u përgjigj: Jo, unë vetëm dua t’i vras ​​”.

Kur u pyet për mamanë e tij fëmijë, 42 vjeç dhe Barker, 45 vjeç, babai i tre fëmijëve pranoi. “Kështu që unë i jap asaj një bekim që të jetë e lumtur”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Scott Disick (@letthelordbewithyou)

“Kushdo që do ta bënte të lumtur, unë do të jepja bekimin tim”, shtoi më e madhja nga vëllezërit e motrat Kardashian-Jenner në lidhje me babanë e saj të vogël dhe Hamlin./Lajmi.net/

Lexo të tjera