Rozë

Kourtney Kardashian joshëse me rroba-banje

0
kourtney-kardashian-joshese-me-rroba-banje

Sezoni veror është pak muaj larg, ndërsa është filluar të mendohet për modelin e bikineve, shkruan lajmi.net.

Motrat Kardashian tashmë janë duke kërcyer në trendet më të mëdha të rrobave banjave të pranverë/ verë 2021.

Ylli televiziv së fundi ka hyrë në profilin e Instagramit për të ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj ku shihet e veshur vetëm me bikine.

Dhe kreatorja e Poosh duket se ka filluar përgatitjet për verën përsëi, duke treguar trupin e saj në formën më të mirë në bikine.

Kourtney tregoj edhe njëherë që pandemia nuk ka ndikuar në linjat e saj trupore./Lajmi.net/

Lexo të tjera