Rozë

Kourtney Kardashian veshur me plot stil bën daljen e radhës në publik

0
kourtney-kardashian-veshur-me-plot-stil-ben-daljen-e-radhes-ne-publik

41 vjeçarja kompletoi pallton e saj elegante, ngjyrë bezhë, me një palë xhinse dhe çizme prej lëkure gjarpri, transmeton lajmi.net.

Ajo aksesorizoi ansamblin e saj me një gjerdan të argjendtë, syze dielli të zeza dhe flokë të zinj të gjata.

Ndërsa u bashkuan me shoqen e saj të ngushtë, Stephanie Shepherd ndanë një përqafim dhe qëndruan të sigurta duke mbajtur maska të zeza për fytyrën mes pandemisë së vazhdueshme COVID-19.

Ish-asistentja për një kohë të gjatë e Kim Kardashian kishte një bluzë gri “I See Ghosts Lucky Me” xhinse dhe atlete të zeza Converse.

Përveç shoqërimit rregullisht me Kourtney, Shepherd shërben si një kolumniste për faqen e internetit të themeluesit të Poosh.

Dalja vjen pasi ajo postoi një numër fotografish nga pushimet e saj të skive në Utah të bëra me të dashurin e saj të ri Travis Barker dhe fëmijët e tyre në Instagram.

Gjatë fundjavës, ylli i Keeping Up with the Kardashians dukej e lumtur ndërsa ajo dhe bateristi kaluan kohën në një kodër me dëborë./Lajmi.net/

Lexo të tjera