Rozë

Kryebashkiaku bën seks me punonjësen në zyre (VIDEO)

0

Kjo video që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon një kryebashkiak në Paraguaj duke bërë seks në zyrën e tij me një punonjëse në moshë të re.

Angel “Toto” Gomez Verlangieri, kryebashkiak i Limpio, në Asunción, u filmua duke bërë seks brenda në zyrën e tij.

Kryetari i Bashkisë ka refuzuar të dëshmojë thonë mediat. Autoritetet sakaq kanë nisur hetimet, por thonë se nuk mund të ketë një dënim për atë që është bërë.

Sipas tyre, ai do dënohet nga elektorati dhe partia e tij.

Gruaja në video, identiteti i të cilës nuk u zbulua, është duke punuar ende në bashki dhe mosha e saj është rreth 20 vjeç

Verlangieri teksa komentoi videon e turpshme sqaroi se ajo nuk është e mitur. “Ajo është më e madhe, dhe unë i kërkoj falje familjes sime dhe publikut, ishte një moment dobësie”- tha ai.

Sipas mediave meksikane, reputacioni i liderit politik, i cili ka qenë në pushtet prej 25 vjitesh, nuk është mirë tani.

Materiali filmik i publikuar, data e saktë e të cilit nuk dihet, zgjat për së paku tre minuta.

 

Lexo të tjera