Uncategorized

“Kur kemi qenë të ri”, Anita ndan momente romantike me Ramushin

0

Anita dhe Ramushi janë çift goxha i komentuar në mediet rozë, teksa shumë shpesh ndajnë imazhe të përbashkëta, shkruan lajmi.net.

Në këto fotografi që i publikojnë në rrjete sociale, nuk mungojnë dedikimet e dashurisë për njëri-tjetrin.

Së fundi, ishte Anita ajo e cila publikoi një imazh romantik, ku shfaqet duke shkëmbyer puthje pasionante me Ramushin.

“…dikur kur kemi qene te ri”, shkroi Anita me shaka, duke etiketuar bashkëshortin sipër fotos. /Lajmi.net/

Lexo të tjera