Lajme

Kur të “luajnë” nervat në trafik – shikojeni veprimin e çmendur të shoferit në Serbi

0

Revoltohet shoferi në Serbi, del nga makina me shkop në dorë

Një video ku shfaqet një shofer autobusi ka marrë mjaft reagime në rrjete sociale.

Sipas mediave të huaja, një shofer autobusi në Beograd, ka dalë nga automjeti me një shkop në dorë dhe ka tentuar të godasë makinën që ishte para tij.
Nuk dihet arsyeja se përse shoferi është shfaqur agresiv, por pamjet e këtij momenti kanë shkaktuar reagime të shumta në rrjete sociale, ku shumica prej tyre e kanë “dënuar” ashpër veprimin e shoferit.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Për të shikuar videon kliko në linkun më poshtë:


https://www.facebook.com/groups/313293304216/permalink/10157882830164217/

Lexo të tjera