Lajme

Kurti: Po te isha president, krejt përmenendoret dhe labidarët e UÇK-së i kisha thy

0

Një komentues, Kujtik Kurti ka shkruar në Fb kështu:

Valla bre mu pas kon president i Kosoves krejt qito permendore dhe lapidara te UCK dhe pacovfistave i kisha gjujt n’borllog 🤣

Sepse keto i ka formu Amerika…prandaj kisha ndertu veq permendore te Olbrajt apo Toni Bler apo Gerhad Schroder apo Havier Solana dhe gjithe miqeve tane qe kan ndihmuar dhe qliruar Kosoven 💪😎

#KRRRKKK

Lexo të tjera