Rozë

Kuzhinieri i famshëm turk kujton një moment me Maradonën, në restorantin e tij në Dubai

0
kuzhinieri-i-famshem-turk-kujton-nje-moment-me-maradonen,-ne-restorantin-e-tij-ne-dubai

Diego Maradona ka qenë një nga klientët e shumtë të Nusret Gokces nga bota e futbollit që ka vizituar njërin prej restoranteve të tij, shkruan lajmi.net.

Pas vdekjes së legjendës së futbollit, ishin emra të shumtë ata të cilën e kujtuan dhe publikuan foto me të.

Njësoj ka vepruar edhe kuzhinieri i famshëm turk Nusret Gokces i cili e ka kujtuar një moment me tashmë të ndjerin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Video është realizuar nga vizita e legjendës në një prej restoranteve të tij në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

“Pusho i qetë, legjendë”, ka shkruar ai në Instagram./Lajmi.net/

Lexo të tjera