Bota

Ky është filmi i ri në të cilin Rita Ora luan krahas legjendave të ekranit

0

Rita Ora paska gati projektin e saj të ri dhe kësaj herë atë do ta shohim në një film të ri, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja dhe aktorja kësaj here shndërrohet në një Artful Dodger dhe kjo shihet në trilerin e filmit të ardhshëm të Sky Twist.

Ata kanë vendosur që kryeveprën letrare të Oliver Twis ta sjellin në një version modern, duke e zgjedhur kështu Rita Orën të luan rolin e Artful Dodger.

 

Gjithçka u mbajt shumë e fshehte dhe sipas trilerit mbetet të presim vitin 2021 për premierën e filmit. Rita në këtë film ka luajtur krahë Michael Caine dhe Rafferty Law .

Ndryshe në profilin e saj në Instagram, Rita nuk ka paralajmëruar asnjë gjë në lidhje me këtë projekt, kjo mbase është e vendosur sipas kontratës që këngëtarja ka nënshkrua./gazetametro.net

 

Lexo të tjera