Fun

Ky është njoftimi më i çuditshëm gjatë pandemisë

0
ky-eshte-njoftimi-me-i-cuditshem-gjate-pandemise

Gruaja vendosi në dritaren e shtëpisë së saj një shënim, pas leximit të të cilit askujt nuk do t’i shkonte në mendje që të vepronte ndryshe. Mediat turke raportojnë se ajo shkruajti në njoftim: Deri sa të mbarojë koronavirusi, nuk presim dhe nuk shkojmë mysafirë, transmeton Lajmi.net.

Kaq ka mjaftuar që fotot e shkrepura të bënin xhiron e rrjetit, ku veprimi i saj ka marrë mjaft pëlqime. /Lajmi.net

Lexo të tjera